Multifunctional HP Designjet T950 36″, Tehnologie: Inkjet, Format: A0, Functii: Imprimare, Copiere, Scanare, 4 cartuse,Cyan, magenta, galben şi negru mat, Numar duze cap printare: 376 per culoare; 5504 in total, Dimensiuni media standard: 369 – 914 mm, Greutate maximă rolă: 13kg, Dimensiuni de hartie acceptate: A4, A3; Manual feed: A4, A3, A2, A1, A0,Greutăţi suporturi, recomandate: 60 to 280 g/m², Limbaje de imprimare: TIFF, JPEG, URF, PDF, HP-GL/2, HP-RTL, CALS G4, Memorie: 2Gb, Scanner: Sheetfed, CIS, Lungime maxima scanare: 7m, 914 mm x 2,77 m, Rezolutie: 600Dpi, Format: JPEG, PDF, TIFF, Scan to email, network, and USB. Scan to cloud, computer, si mobil prin aplicatia HP, Retea, WI-FI, HP ePrint, Dimensiuni: 1407 x 720 x 967 mm , Greutate: 71kg, Consumabile: Se livreaza cu cartuse de initializare, Foloseste ulterior HP 738 de 130ml sau 300ml.
Multifunctional HP Designjet T950 36", Tehnologie: Inkjet, Format: A0, Functii:
Stoc epuizat
52.509,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Operating altitude | 0 – 3000 m |
| Ethernet LAN | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| HP segment | Business |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Colour | Yes |
| Power consumption (off) | 0.1 W |
| Internal memory | 2048 MB |
| Scan technology | CIS |
| Copying | Colour copying |
| Scanning | Colour scanning |
| Number of print cartridges | 4 |
| Copier resize | 25 – 400% |
| All-In-One-multitasking | Yes |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Print technology | Thermal inkjet |
| HP dynamic security | Yes |
| Scanner type | Sheet-fed scanner |
| Dimensiune: | 36" |
| Rezolutie maxima | 2400 x 1200 DPI |
| Format imprimare | A0 |
| Numar Culori | 4 |
| Storage media | None |
| Interfata | USB + LAN + WAN |
| Maximum resolution | 2400 x 1200 DPI |
| Maximum print size | A0 (841 x 1189 mm) |
| Cut sheets | Yes |
| Maximum scan width | 91.4 cm |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A0, A1, A2, A3, A4 |
| Maximum roll width | 91.4 cm |
| Print speed (normal quality, A1) | 120 pph |
| Scan to | Cloud, E-mail, Network folder, PC, USB |
| Maximum media thickness | 0.8 mm |
| Minimum scan size | 127 x 127 |
| Stacker | Yes |
| Media thickness | 0.3 mm |
| Maximum roll diameter | 14 cm |
| Roll weight (rear roll) | 13 kg |
| Maximum media width | 914 mm |
| Recommended media weight | 60 – 280 g/m² |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, HP ePrint |
| Power consumption (sleep) | 3.5 W |
| Line accuracy | ±0.1% |
| Maximum scan size | 914 x 2770 mm |
| Non-printable area (imperial cut-sheet) | 0.2 x 0.2 x 0.2 x 0.2 |
| Roll maximum input | 1 |
| Print resolution colour | 2400 x 1200 DPI |
| Bundled software | HP Click App, HP Click Driver for Windows 11, HP app for Windows, macOS, Android, and iOS |
| Direct printing | Yes |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Built-in display | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Sustainability compliance | Yes |
| Control type | Touch |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.1 W |
| Power consumption (typical) | 35 W |
| Depth | 720 mm |
| Height | 967 mm |
| Package width | 1575 mm |
| Package depth | 630 mm |
| Package height | 780 mm |
| Package weight | 9.7 kg |
| Compliance certificates | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Operating temperature (T-T) | -5 – 40 °C |
| Weight | 7.1 kg |
| UNSPSC-code | 43212104 |
| Width | 1407 mm |
| Printing colours | Cyan, Matte black, Magenta, Yellow |
| Paper tray media types | Coated paper, Plain paper, Bond paper, Photo paper, Matte paper, Banner, Heavy paper, Satin paper |
| Country of origin | China, Thailand, Switzerland |
| Page description languages | PDF, HP-GL/2, TIFF, JPEG, HP-RTL, CALS G4, URF |
| Maximum scan length | 2.77 m |
| Custom media sizes | Front-loading input tray: 210 x 279 to 305 x 457 mm; Manual feed: 210 x 279 to 914 x 1676 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701770671, 196548313273, 196548313280, 196548313297, 196548313303, 196548313310, 196548313327 |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.