CREALITY HALOT-MAGE S RESIN 3D PRINTER
Imprimante 3D
CREALITY HALOT-MAGE S RESIN 3D PRINTER
Producator:
Creality
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.653,99 lei 2.960,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Da |
|---|---|
| Touchscreen | Da |
| USB | Da |
| Retea | Da |
| Tip rama | Inchisa |
| Filament compatibil | Rasina fotosensibila (405 nm wavelength) |
| Latime | 333 mm |
| Lungime | 270 mm |
| Inaltime | 608 mm |
| Tehnologie Printare | LCD MSLA |
| Dimensiune display | 10.1 inch Mono LCD |
| Tip extruder | Direct |
| Viteza printare maxima | ≤150 mm/h |
| Rezolutie maxima strat | 14K (13320 x 5120) |
| Format fisier | STL/OBJ |
| Altele | Nivel zgomot: 49dB(1m)Resina: 405nm Resins |
| Sistem operare compatibil | Windows/Mac |
| Greutate | 13.13 kg |
| Culoare | Gri-Portocaliu |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.