HDD extern WD, 4TB, Elements, 3.5″, USB3.0, negru
Hard Disk-uri externe
HDD Extern WD Elements, 4TB, 3.5", negru, USB 3.0
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.455,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 4 TB |
| Plug and Play | Yes |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Format HDD extern | 3.5" |
| Capacitate HDD extern | 4 TB |
| Bus powered | No |
| External power adapter | Yes |
| USB data transfer rates | 480,5000 Mbit/s |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Certification | RoHS |
| Height | 165.8 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Cables included | Micro-USB |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| LED indicators | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Depth | 135 mm |
| Width | 48 mm |
| USB connector | Micro-USB B |
| Weight | 950 g |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.