HDD extern WD, Black P10 Game Drive, 4TB, 2.5″, USB 3.2, compatibil cu PS4, Negru
Hard Disk-uri externe
HDD Extern WD Black P10 Game Drive PS4, 4TB, negru,
Producator:
Wd
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.553,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 4 TB |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8.1 |
| Plug and Play | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Capacitate HDD extern | 4 TB |
| Ethernet LAN | No |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Bus powered | USB |
| HDD size | 2.5 |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Weight | 230 g |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Width | 88 mm |
| Height | 208 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| USB connector | Micro-USB B |
| Depth | 118 mm |
| Producator | WD |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.