HDD extern Seagate, 4TB, One Touch, 2.5″, USB 3.2, Black
Hard Disk-uri externe
HDD Extern Seagate ONE Touch, 4TB, Negru, USB 3.2
Producator:
Seagate
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.043,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD capacity | 4 TB |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Pallet gross length | 121.9 cm |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Thunderbolt technology | No |
| Capacitate HDD extern | 4 TB |
| Pallet gross width | 101.6 cm |
| Pallet gross height | 116.5 cm |
| Pallet gross weight | 409.6 kg |
| Master (outer) case width | 155 mm |
| Master (outer) case length | 155 mm |
| Master (outer) case height | 109 mm |
| Ethernet LAN | No |
| Bus powered | USB |
| HDD size | 2.5 |
| Master (outer) case net weight | 15.5 kg |
| Alimentare USB | Nu |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Product colour | Black |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Housing material | Aluminium |
| Width | 80 mm |
| Package depth | 146 mm |
| Package height | 375 mm |
| USB connector | Micro-USB B |
| Weight | 268 g |
| Package width | 106 mm |
| Height | 20.9 mm |
| Package weight | 233 g |
| Depth | 115.3 mm |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.