HDD extern Lacie, 2TB, Mini, 2.5″, USB3.0, argintiu, Shock rain pressure resistant
Hard Disk-uri externe
HDD Extern Lacie Mini, 2TB, Argintiu, USB 3.0
Producator:
Lacie
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.439,98 lei 2.004,99 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | No |
|---|---|
| HDD speed | 5400 RPM |
| Connectivity technology | Wired |
| HDD capacity | 2 TB |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Card reader integrated | No |
| Plug and Play | Yes |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Capacitate HDD extern | 2 TB |
| Interfata HDD extern | USB 3.x Gen 1 |
| Password protection | Yes |
| USB data transfer rates | 480,5000 Mbit/s |
| Protection features | Shock resistant, Water resistant |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity | 1 |
| USB required | Yes |
| Minimum storage drive space | 600 MB |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Bus powered | USB |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quick start guide | Yes |
| Width | 86 mm |
| Cables included | Micro-USB |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| Height | 19 mm |
| Depth | 135 mm |
| USB connector | Micro-USB B |
| Weight | 260 g |
| Product colour | Orange, Silver |
| Producator | LACIE |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.