HDD Extern, Lacie, 5TB, Mobile Drive, 2.5″ USB 3.0
Hard Disk-uri externe
HDD Extern, Lacie, 5TB, Mobile Drive, 2.5" USB 3.0
Producator:
Lacie
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.214,99 lei
Stoc epuizat
| Format HDD extern | 2.5" |
|---|---|
| Interfata HDD extern | USB Type-C |
| Thunderbolt technology | Yes |
| Capacitate HDD extern | 5 TB |
| HDD capacity | 5 TB |
| Thunderbolt version | 4 |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| Alimentare USB | Da |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB connector | USB Type-C |
| User guide | Yes |
| Product colour | Grey |
| Cables included | USB Type-C |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Depth | 204 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Weight | 300 g |
| Package weight | 400 g |
| Package height | 183 mm |
| Package width | 455 mm |
| Height | 118.3 mm |
| Width | 853 mm |
| Producator | LACIE |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.