Rucsac laptop Tellur USB 15.6″ Negru
Genti laptop
Rucsac laptop Tellur USB 15.6" Negru
Producator:
Tellur
Disponibilitate:
Stoc epuizat
281,99 lei
Stoc epuizat
| USB Port | Yes |
|---|---|
| Product main colour | Black |
| Closure type | Zipper |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Shoulder strap | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Weight | 800 g |
| Depth | 200 mm |
| Width | 320 mm |
| Height | 470 mm |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.