Rucsac laptop Tellur Business L, cu port USB, 17.3″, negru
Genti laptop
Rucsac laptop Tellur Business L, cu port USB, 17.3", negru
Producator:
Tellur
Disponibilitate:
Stoc epuizat
301,99 lei
Stoc epuizat
| USB Port | Yes |
|---|---|
| Protection features | Water resistant |
| Product main colour | Black |
| Closure type | Zipper |
| Case type | Backpack |
| Maximum screen size | 43.9 cm (17.3) |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Shoulder strap | Yes |
| Weight | 940 g |
| Height | 480 mm |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 170 mm |
| Width | 340 mm |
| Producator | TELLUR |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.