Husa laptop Targus MultiFit, EcoSmart, pentru laptopuri 14″ si mai mici, dimensiuni: 32.5 x 2 x 22.7 cm, greutate 0.11 kg, negru
Genti laptop
Husa laptop Targus MultiFit, EcoSmart,13-14", negru
Producator:
Targus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
167,98 lei
Stoc epuizat
| Product main colour | Black |
|---|---|
| Closure type | Zipper |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14) |
| Case type | Sleeve case |
| Stand mode | No |
| Compatibility | Universal 13-14 Laptops and Under |
| Protection features | Dirt resistant, Dust resistant, Scratch resistant |
| Built-in battery | No |
| Dimensiune geanta: | Sub 14 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Da |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Built-in speaker(s) | No |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 227 mm |
| Width | 20 mm |
| Brand compatibility | Any brand |
| Weight | 110 g |
| Depth | 325 mm |
| Package depth | 332 mm |
| Package width | 15 mm |
| Package height | 249 mm |
| Producator | TARGUS |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.