Husa laptop Targus MultiFit, EcoSmart, pentru laptopuri 14″ si mai mici, dimensiuni: 32.5 x 2 x 22.7 cm, greutate 0.11 kg, verde inchis
Genti laptop
Husa laptop Targus MultiFit, EcoSmart, verde inchis
Producator:
Targus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
175,99 lei
Stoc epuizat
| Made with recycled materials | Yes |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14) |
| Case type | Sleeve case |
| Product main colour | Green |
| Protection features | Dirt resistant, Dust resistant, Scratch resistant |
| Recycled materials used for making | Recycled plastic |
| Dimensiune geanta: | Sub 14 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Verde |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Da |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 227 mm |
| Brand compatibility | Any brand |
| Weight | 110 g |
| Depth | 20 mm |
| Width | 325 mm |
| Producator | TARGUS |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.