Husa laptop Targus Cypress, EcoSmart, pentru laptopuri de 14″ sau mai mici, material ECO 300, dimensiuni: 38 x 2.5 x 27.5, dimensiune compartiment laptop: 34.9 x 24.9 x 2.5 cm, greutate 0.19 kg, gri
Genti laptop
Husa laptop Targus Cypress, EcoSmart,13-14” gri
Producator:
Targus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
233,99 lei
Stoc epuizat
| Protection features | Scratch resistant |
|---|---|
| Surface coloration | Monochromatic |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14) |
| Case type | Sleeve case |
| Product main colour | Grey |
| Dimensiune geanta: | Sub 14 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | Gri |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Da |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Country of origin | China |
| Quantity | 1 |
| Brand compatibility | Any brand |
| Weight | 90 g |
| Depth | 63.5 mm |
| Height | 760 mm |
| Width | 965 mm |
| Producator | TARGUS |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.