HP Backpack Renew Executive 16″, Culoare: Negru, Dimensiuni: 290 x 135 x 432 mm, Greutate: 0,88 kg, Garantie 3 ani
Genti laptop
HP Backpack Renew Executive 16", Culoare: Negru, Dimensiuni: 290 x
Producator:
Hp
Disponibilitate:
16 în stoc
466,99 lei 637,98 lei
16 în stoc
| HP segment | Business |
|---|---|
| Protection features | Water resistant |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 4 pc(s) |
| Product main colour | Black |
| Case type | Backpack |
| Dimensiune geanta: | Sub 14 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Water-resistant | Yes |
| Maximum screen size | 40.9 cm (16.1) |
| Depth | 155 mm |
| Country of origin | China |
| Package depth | 135 mm |
| Height | 43.2 mm |
| Package weight | 930 g |
| Brand compatibility | HP |
| Colour name | Black |
| Package width | 290 mm |
| Width | 290 mm |
| Package height | 432 mm |
| UNSPSC-code | 53121706 |
| Compatibility | Fits most 16-inch diagonal laptops. |
| Expanded depth | 15.5 cm |
| Volume | 17.2 L |
| Expanded volume | 20.5 L |
| Pallet gross weight | 101.8 kg |
| Pallet weight (imperial) | 101.5 kg (223.9 lbs) |
| Box contents | Documentation; Backpack |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.