Geanta laptop Targus Classic Clamshell, pentru laptopuri de 14″ sau mai mici, material poliester, dimensiuni: 38 x 7 x 34 cm, dimensiune compartiment laptop: 34.9 x 2.5 x 24.9 cm, greutate 0.56 kg, negru/rosu
Genti laptop
Geanta laptop Targus Classic+ 14"
Producator:
Targus
Disponibilitate:
10 în stoc
184,98 lei
10 în stoc
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
|---|---|
| Mouse included | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Master (outer) case length | 700 mm |
| Minimum screen size | 33 cm (13) |
| Master (outer) case height | 355 mm |
| Integrated compartment(s) | Yes |
| Front pocket | Yes |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Case type | Briefcase |
| Number of front pockets | 1 |
| Exterior pockets | Front pocket |
| Product main colour | Black, Red |
| Dimensiune geanta: | Sub 14 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare | Alte culori |
| Material reciclat: | Nu |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant, Shock resistant |
| Shoulder strap | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Country of origin | China |
| Quantity | 1 |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 370 mm |
| Brand compatibility | Dell |
| Width | 60 mm |
| Package width | 75 mm |
| Products per pallet | 120 pc(s) |
| Package weight | 580 g |
| Package height | 325 mm |
| Weight | 560 g |
| Height | 330 mm |
| Package depth | 387 mm |
| Combination locks | No |
| Maximum screen size | 36.3 cm (14.3) |
| Material | Neoprene, Polyester |
| Master (outer) case width | 395.9 mm |
| Master (outer) case gross weight | 6.73 kg |
| Producator | TARGUS |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.