Unitate imagine Xerox 013R00698 color 150000 pagini, 3 buc pentru VersaLink C625
| Quantity per box | 1 pc(s) |
|---|---|
| Supply type | Single pack |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Printing colours | Magenta, Black, Cyan, Yellow |
| Colour toner page yield | 150000 pages |
| Colour toner cartridges quantity | 3 |
| Culoare drum | BCMY |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | CE, UKCA |
| Package type | Box |
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | Xerox |
| Certification | CE, UKCA |
| Package weight | 5.72 kg |
| Package width | 386.1 mm |
| Package depth | 579.1 mm |
| Package height | 325.1 mm |
| Compatibility | Xerox VersaLink C620 Colour Printer Xerox VersaLink C625 Colour Multifunction Printer |
| Producator | XEROX |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.