HP Dock Thunderbolt G4 120W, Porturi: 1x USB Type-C/ 4x USB-A 3.2/ 1x audio jack/2x DisplayPort 1.4/ 1x RJ-45/ 1xHDMI 2.0/ 1 x port USB-C DP alt mode; 1 x port Thunderbolt 4, Dimensiuni:98 x 98 x 68 mm. Greutate: 0.68Kg.
Docking stations
HP Dock Thunderbolt G4 120W, Porturi: 1x USB Type-C/ 4x
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.517,99 lei
Stoc epuizat
| Connectivity technology | Wired |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Card reader integrated | No |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Ethernet LAN | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Cable lock slot | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| HP segment | Business |
| Cable lock slot type | Kensington |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Output voltage | 19.5 V |
| Interfata | Thunderbolt |
| HDMI | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Jack 3.5mm | Da |
| RJ-45 | Nu |
| Culoare | Negru |
| Host interface | Thunderbolt 4 |
| Output current | 6.15 A |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 196068757403; (ABU) 196068757434 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068757403, 196068757434 |
| Product colour | Black |
| Cables included | AC |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Depth | 98 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Microphone in | No |
| Headphone outputs | 0 |
| Package weight | 760 g |
| Height | 6.8 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Package depth | 143 mm |
| Width | 98 mm |
| Weight | 760 g |
| Package width | 275 mm |
| Package height | 148.5 mm |
| UNSPSC-code | 43211602 |
| Country of origin | China, Thailand, Taiwan |
| Box contents | Dock, power supply, power cord, warranty |
| Compatible operating systems | Windows 11; Windows 10; MacOS; Chrome |
| Special Features | 4K capability |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.