Dell 6-in-1 USB-C Multiport Adapter – DA305, CABLE TYPE; LENGTH: Round coaxial; 120mm, PORTS: 2 x USB 3.1 Gen 2 – 4 pin USB Type A, 1 x USB-C 3.1 Gen 2/DisplayPort – 24 pin USB-C, 1 x display / video – HDMI, 1 x display / video – DisplayPort, 1 x network – Ethernet 1000 – RJ45, DIMENSIONS: 69.8 mm x 24.5 mm, WEIGHT: 84g, 3y warranty
Docking stations
Dell 6-in-1 USB-C Multiport Adapter – DA305
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
971,99 lei
Stoc epuizat
| Connectivity technology | Wired |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Plug and Play | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| HDMI ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| Power Supply | 90 W |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Maximum digital resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Host interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| HDMI | Da |
| DisplayPort | Nu |
| Jack 3.5mm | Nu |
| RJ-45 | Da |
| Culoare | Alte culori |
| Interfata | USB Type-C |
| Power cable length | 0.12 m |
| Product colour | Silver |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Width | 69.8 mm |
| Microphone in | No |
| Headphone outputs | 0 |
| Brand compatibility | Dell |
| Height | 24.5 mm |
| Depth | 698 mm |
| Weight | 839 g |
| Producator | DELL |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.