Precision 3680 Tower CTO BASE, 1000W (80 Plus Platinum) PSU, EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified, TCO Certified, Intel® Core™ i9 14th Gen 14900K (36 MB cache, 24 cores, 32 threads, 3.2 GHz to 6.0 GHz, 125W), NVIDIA® RTX™ 4000 Ada Generation, 20GB GDDR6, 4DP, 64GB: 2 x 32 GB, DDR5, 4400 MT/s, non-ECC, 2 TB, M.2 2280, Gen 4 PCIe NVMe, SSD, 2 x 4 TB, 5400 RPM, 3.5-inch, SATA, HDD, 8x DVD+/-RW/RAM 9.5mm Slimline Optical Disk Drive, Optional HDMI 2.0b Video Port, Optional 2nd RJ-45 Ethernet Port (2.5GbE), Intel Wi-Fi 6/6E (6GHz) AX211 2×2 Bluetooth 5.3 Wireless Card, Intel 2.5GbE i226 FH PCIe Network Adapter (NIC) Card, WLAN Intel AX211 wireless card driver, Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse – KM5221W – US International (QWERTY) – Black, External ports and slots: Network port: 1 x RJ45 (1 GbE) Ethernet port, USB ports: Front: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 (20 Gbps) Type-C port with PowerShare, Rear: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with SmartPower, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports, 2 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C ports, Audio port: Front: 1 x Universal Audio port, Rear: 1 x Audio line-out, Video port(s): 2 x DisplayPort 1.4a HBR2 ports, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Security-cable slot: 1 x Kensington security-cable slot, Internal slots: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth card, 1 x M.2 2230/2280 slots (SSD0 and SSD1) for SSD, 1 x M.2 2280 slot (SSD2) for SSD, SATA: 4 x slots, Memory specifications: Memory slots: Four-DIMM slots, Memory type: DDR5, Maximum memory configuration: 128 GB, Dimensions and weight: Height: 372.90 mm, Width: 173.00 mm, Depth: 420.20 mm, Weight: Minimum – 7.58 kg, Maximum – 16.05 kg, Windows 11 Pro, English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak, 3y Keep Your Hard Drive, 3y ProSupport and Next Business Day Onsite Service
Precision 3680 Tower CTO BASE, 1000W (80 Plus Platinum) PSU,
Stoc epuizat
36.573,99 lei
Stoc epuizat
| VGA | Yes |
|---|---|
| Display port | 2 |
| Culoare | Negru |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| WS-CPU | Intel-Core-i |
| WS-Format | Tower |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Format desktop | Tower |
| Producator Procesor | Intel |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip procesor | Intel Core i9 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX 4000 Series |
| Model-procesor | 14900K |
| Placa video dedicata | Dedicata |
| Tip RAM | non-ECC |
| SSD | 2TB |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip stocare | SSD + HDD |
| Sloturi memorie | 4 |
| HDD | 8TB |
| Tip Memorie: | GDDR6 |
| CUDA cores | 6144 |
| Numar Nuclee | 24 |
| Destinat pentru: | Workstation |
| Producator placa video | NVIDIA |
| Memorie maxima | 128 GB |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Familie Procesor | Intel Core i9 din a paisprezecea generatie |
| Cache | 36 MB Intel Smart Cache |
| Numar Thread-uri | 32 |
| Capacitate SSD | 2 TB |
| Versiune OS | 64 bit |
| Slot M.2 | Da |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Security lock | Da |
| Suport TPM | Da |
| Nucleu | Raptor Lake-R |
| Frecventa Procesor: | 3.20 GHz |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Tip Hard Disk | 3.5 inch |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| USB 2.0 | 2 |
| Unitate optica | DVD±RW |
| Tastatura: | Da, USB |
| Mouse | Da, USB |
| Suport OpenGL | 4.6 |
| Tip: | Dedicata |
| Slot 1 | 32 GB |
| Monitor inclus | Nu |
| Frecventa memorie | 4400 MHz |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Model | ALC3246-CG |
| Tip carcasa | Tower |
| Recomandat | Graphics Workstation |
| Max TDP | 253 W |
| SATA III | 3 |
| Capacitate memorie | 64 GB |
| Slot 2 | 32 GB |
| Familie placa video | RTX |
| Dimensiune: | 420 x 372.9 x 173 mm |
| Greutate | 16.05 kg |
| Sursa | 1000 W 80 PLUS Platinum |
| Model placa video | 4000 |
| Capacitate memorie video | 20 GB |
| Viteza de rotatie | 5400 RPM |
| Altele | 9.5 mm Slim |
| Capacitate HDD | 2 x 4 TB |
| Frecventa turbo max | 6.00 GHz |
| Audio | 1 x combo |
| Interfata | SATA3 |
| Slot PCI Express x16 | 1 x Gen 5.0 |
| Slot PCI Express x4 | 1 x Gen 4.01 x Gen 3.0 |
| Suport Shader Model | 4.7 |
| Conectori | 4 x DisplayPort |
| LAN | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Bus Memorie | 160 bit |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2)1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2x2) |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.