Mac mini: Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine 16-core)/16GB/256GB
Desktop PC
Mac mini: Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine
Producator:
Apple
Disponibilitate:
Stoc epuizat
5.491,98 lei
Stoc epuizat
| Culoare | Argintiu |
|---|---|
| Touchscreen | Nu |
| Solid state drive | Da |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Cititor amprente | Nu |
| HDMI | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Luminozitate | 250 nt |
| Conectivitate celulara | Fara |
| Camera Web | Fara |
| USB 3.1 | Nu |
| Cititor Card | Nu |
| Thunderbolt | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| USB 3.2 | Nu |
| Jack Audio | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Tip display | Retina |
| Sistem de operare | macOS |
| Tastatura iluminata | Nu |
| Producator placa video | Apple |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| HDD | None |
| Format desktop | MiniPC |
| Placa video dedicata | Integrata |
| SSD | 256GB |
| Producator Procesor | Apple |
| Serie placa video | Apple Silicon Series |
| Sistem Operare Desktop PC | Mac OS |
| Tip procesor | Apple M4 |
| Model-procesor | M4 |
| Destinat pentru: | Consumer |
| BLUETOOTH | 5.3 |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Numar Nuclee | 10 |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Chipset | Apple |
| Recomandat | Midsize Office |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip: | Integrata |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 LAN | 1 |
| Unitate optica | Fara unitate optica integrata |
| Familie Procesor | M4 chip (10-core CPU) |
| Tehnologie | 3 nm |
| Familie placa video | M4 |
| Model placa video | 10-core |
| Monitor inclus | Nu |
| Sloturi memorie | Nu |
| Tip carcasa | HTPC |
| Dimensiune: | 127 x 127 x 50 mm |
| Greutate | 670 g |
| Thunderbolt 3 | 3 |
| Tip RAM | Tip memorie |
| Wireless | 802.11 ax |
| USB Type-C | 2 |
| Procesor Grafic integrat | Apple M4 10 cores |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |

Nu există recenzii încă.