Desktop HP ProDesk 400 G9 SFF, Intel Core i5-14500 14-Core (2.6GHz, up to 5GHz, 24MB), video integrat Intel UHD Graphics 770, RAM 16GB DDR4 4800MHz (1x16GB), SSD 512GB M.2 2280 PCIe NVMe , DVD+/-RW, LAN 10/100/1000, porturi: 3x USB Type-A 10Gbps/ 3x USB Type-A 5Gbps/ 2x USB Type-A 480Mbps/ 1x USB Type-C 10Gbps/ 1x HDMI 1.4/ 1x DP 1.4/ 1x RJ-45/ 1x headphones/ microphone, sloturi: 1 M.2 PCIe x1 2230; 1 M.2 PCIe x4 2280; 1 PCIe 4 x16; 1 PCIe 3 x1, HP USB Slim Wired SmartCard CCID Keyboard, HP Black 125 Wired Mouse, HD audio, Sursa 240W, Black, greutate 4.35kg, Windows 11 Pro 64bit, 5yw
Desktop PC
Desktop HP ProDesk 400 G9 cu procesor Intel Core i5-14500
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.294,99 lei
Stoc epuizat
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| Greutate | 4.20 kg |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Producator placa video | Intel |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | Nu |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Sloturi memorie | N/A |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 512GB |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Model-procesor | Intel-Core-i5 |
| Tip Memorie: | DDR5 |
| Destinat pentru: | Business |
| Placa video dedicata | N/A |
| USB 3.0 | 3 |
| Versiune OS | 64 bit |
| Cache | 24 MB Smart Cache |
| Slot M.2 | Da |
| Numar Nuclee | 14 |
| Numar Thread-uri | 20 |
| Familie Procesor | Intel Core i5 din a treisprezecea generatie |
| Suport TPM | Da (TPM 2.0) |
| Nucleu | Raptor Lake-R |
| USB 3.1 | 3 |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Max TDP | 154 W |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 770 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip: | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Model placa video | 770 |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| USB 2.0 | 2 |
| Unitate optica | DVD±RW |
| Tastatura: | Da, USB |
| Mouse | Da, USB |
| Recomandat | Small Office |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| Eficienta | 92 % |
| Model | ALC3252 |
| Monitor inclus | Nu |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Tip carcasa | SFF |
| Slot PCI Express x1 | 1 |
| Tip sloturi memorie | DIMM |
| Compatibilitate DIMM | DIMM |
| Frecventa Procesor: | 1.90 GHz |
| Altele | 1 x power connector |
| Suport OpenGL | 4.5 |
| Sursa | 240 W |
| Card Reader | Da4-in-1 |
| Audio | 1 x audio-out |
| Frecventa turbo max | 5.00 GHz |
| Dimensiune: | 270 x 95 x 308 mm |
| USB Type-C | 1 x USB 3.2 Tip-C (Gen2) |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | HP |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.