Desktop Dell OptiPlex 7020 MFF, 90 Watt A/C Adapter, EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified, Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled), Intel Core i3 14100T (12 MB cache, 4 cores, 8 threads, up to 4.4 GHz Turbo, 35W), 16GB DDR5 Memory,2X8GB,Non- ECC,SoDIMM, M.2 2230 512GB PCIe NVMe SSD Class 35 , No Optical Drive, Internal Speaker, No Wireless LAN Card, Dell Optical Mouse-MS116 – Black, Dell Multimedia Wired Keyboard – KB216 Black – US International, External ports: Network port: 1 x RJ45 Ethernet port 10/100/1000 Mbps, USB ports Front: 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C port, Rear: 1 x USB 2.0 (480 Mbps) port, 1 x USB 2.0 port (480 Mbps) with Smart Power On, 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, Audio port: 1 x universal audio jack (front), Video port Rear: 1 x HDMI 1.4b port, 1 x DisplayPort 1.4a port, 1 x video port for an optional video module that supports HDMI 2.1/isplayPort 1.4a (HBR3)/VGA/USB Type-C with DisplayPort Alt Mode + Power Delivery in, Media-card reader: Not supported, Power-adapter port: 1 x power-adapter port, Security-cable slot: 1 x Kensington lock slot, 1 x padlock ring, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth card, 2 x M.2 2230/2280 slots for solid-state drives, Ubuntu 22.04 LTS, 3Y Basic Onsite
Desktop Dell OptiPlex 7020 MFF, Intel i3-14100T, 16GB Ram, 512GB
Stoc epuizat
5.098,99 lei
Stoc epuizat
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| RAM | 16GB |
| Numar Nuclee | 4 |
| Producator placa video | Intel |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| Sistem Operare Desktop PC | Linux |
| Memorie RAM | 16 GB |
| BLUETOOTH | Nu |
| Wireless | Nu |
| Tip RAM | non-ECC |
| HDD | None |
| Sloturi memorie | N/A |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| SSD | 512GB |
| Format desktop | Mini Tower |
| Tip procesor | Intel Core i3 |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | MFF |
| Model-procesor | 14100T |
| Tip Memorie: | DDR5 |
| Destinat pentru: | Business |
| Greutate | 1.32 kg |
| Memorie maxima | 64 GB |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Slot M.2 | Da |
| USB 3.0 | 2 |
| Sistem de operare | Ubuntu Linux |
| Numar Thread-uri | 8 |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Versiune OS | 22.04 LTS |
| Security lock | Da |
| Nucleu | Raptor Lake-R |
| Frecventa Procesor: | 2.70 GHz |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Numar procesoare | 1 |
| Socket procesor | 1700 |
| Tehnologie | 10 nm Enhanced SuperFin |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Tip sloturi memorie | SODIMM |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Compatibilitate DIMM | SODIMM |
| Tip: | Integrata |
| Familie placa video | UHD Graphics |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Tastatura: | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| Recomandat | Small Office |
| Slot 1 | 8 GB |
| Slot 2 | 8 GB |
| Sursa | Adaptor extern 90W |
| Familie Procesor | Intel Core i3 din a paisprezecea generatie |
| Max TDP | 69 W |
| Procesor Grafic integrat | Intel UHD Graphics 730 |
| Model placa video | 730 |
| Frecventa memorie | 4800 MHz |
| Monitor inclus | Nu |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Altele | Tip SSD: PCI Express Gen4 NVMe |
| Model | ALC3204 |
| Tip carcasa | Micro Form Factor |
| Dimensiune: | 178 x 182 x 36 mm |
| Frecventa turbo max | 4.40 GHz |
| USB Type-C | 1x USB 3.2 Gen 2 Tip-C |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.