Dell Pro Slim Essential QVS1260, 180W Chassis, ENERGY STAR Qualified, Intel(R) Core(TM) Ultra 5 225 (20 MB cache, 10 cores, 10 threads, up to 4.9 GHz, 65W), Intel(R) UHD Graphics, 16GB, 1x16GB, DDR5, 5600MT/s, 1TB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, No Media Card Reader, No Optical Drive, Dell Pro Slim Essential SRV DRVR/APPIRST, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card, MT7920 Wireless Driver EDB, Dell Optical Mouse – MS116 (Black), Dell Wired Keyboard – KB216 – US International (QWERTY) – Black, External ports and slots: Network port: 1 x RJ45 ethernet port (1 Gbps), USB ports: Front: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port, 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C port, Rear: 2 x USB 2.0 (480 Mbps) ports with Smart Power On, 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports, Audio port: 1 x global headset (headphone and microphone combo) jack, Video port(s): 1 x DisplayPort 1.4 (HBR2) port, 1 x HDMI 2.1 (TDMS) port, Power-adapter port: 1 x power-cable connector, Security-cable slot: 1 x Kensington security-cable slot, 1 x padlock ring slot, Internal slots: M.2: 1 x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1 x M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive, SATA: 1 x SATA 3.0 slot for a 3.5-inch hard drive, PCIe: 1 x half-height PCIe x16 slot, 2 x half-height PCIe x1 slots, Memory slots: 2 x UDIMM slots, Memory type: DDR5, Memory speed: 4800 MT/s, Maximum memory configuration: 32 GB, Minimum memory configuration: 8 GB, Memory size per slot: 8 GB or 16 GB, Weight: Minimum: 3.49 kg (7.69 lb), Windows 11 Pro, 3y Basic OnSite Service, McAfee Business Protection 1-year
Dell Pro Slim Essential QVS1260 180W, Intel U5-225, 16GB
Stoc epuizat
6.932,99 lei
Stoc epuizat
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 1TB |
| Display port | 1 |
| HDMI | 1 |
| Culoare | Negru |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Solid state drive | Da |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| RAM | 16GB |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Sistem Operare Desktop PC | Windows 11 Pro |
| Tip RAM | non-ECC |
| Sloturi memorie | 2 |
| HDD | None |
| Placa video dedicata | Integrata |
| Serie placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Format desktop | SFF – Small Form Factor |
| SSD | 1TB |
| DT-CPU | Intel |
| DT-Format | SFF |
| Tip Memorie: | DDR5 |
| Destinat pentru: | Business |
| Tip procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Model-procesor | Intel core Ultra 5 |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| Unitate optica | Nu are unitate optica integrata |
| Versiune OS | 64 bit |
| Wireless | 802.11ax (2×2) |
| USB 3.0 | 2 |
| Memorie maxima | 32 GB |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Kensington lock | Da |
| Frecventa turbo max | 4.90 GHz |
| Procesor Grafic integrat | Intel Graphics |
| Frecventa Procesor: | 3.30 GHz |
| Security lock | Da |
| Numar Nuclee | 10 |
| Numar Thread-uri | 10 |
| Suport TPM | Da, 2.0 |
| Cip AI integrat | Intel AI Boost, pana la 13 TOPS |
| Familie Procesor | Intel Core Ultra 5 din a doua serie |
| Software inclus | McAfee Business Protection 1-an |
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Stocare inclusa | Da |
| Compatibilitate DIMM | UDIMM |
| Eficienta | 85 % |
| PFC | Activ |
| Numar procesoare | 1 |
| Numar Procesoare suportate | 1 |
| Chipset | Realtek |
| Memorie inclusa | Da |
| Frecventa memorie | 5600 MHz |
| Slot 1 | 16 GB |
| Compatibilitate RAM | non-ECC |
| Tip: | Integrata |
| Suport DirectX | 12 |
| Sunet | HD Audio |
| Tastatura: | DaTastatura Dell KB216, USB, Black |
| Mouse | DaMouse Optic Dell MS116, USB, Black |
| USB 2.0 | 2 |
| Producator placa video | Intel Graphics |
| LAN | 1 Gbps |
| Recomandat | Small Office |
| Tehnologie | 3 nm |
| Socket procesor | 1851 |
| SATA III | 1 |
| Cache | 20 MB Intel Smart Cache |
| Monitor inclus | Nu |
| Tip sloturi memorie | UDIMM |
| Tip carcasa | Small Form Factor |
| Bay-uri 3.5-inch intern | 1 |
| Sursa | 180 W 80 PLUS Bronze |
| Retea Ethernet (RJ-45) | 1 |
| Model | ALC3204 |
| Slot PCI Express x1 | 2 |
| Slot PCI Express x16 | 1 |
| Audio | 1 x combo |
| Max TDP | 121 W |
| Dimensiune: | 293 x 303.5 x 95 mm |
| Nucleu | Arrow lake |
| Greutate | 4.75 kg |
| Altele | Tip SSD: M.2 2230 PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Slot M.2 | 1 x M.2 2230/2280 (stocare)1 x M.2 2230 (WiFi/BT) |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.