Cooler Procesor CORSAIR H150i RGB ELITE LCD XT DISPLAY LIQUID ALB, marime radiator 397mm, 3 ventilatoare ARGB, Viteza ventilatoare 400-1850 RPM +/- 10%, Suport AMD: AM4/AM5/sTR4/sTR5, suport INTEL: LGA 1200/1700/1150/1151/1156/2011/2066, Airflow: 13.8-65.57 CFM
- Nu poți să adaugi „Cooler Procesor AQYRIS AQUARIUS 240 AIO ARGB ALB” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Coolere Procesor
Cooler Procesor CORSAIR H150i RGB ELITE LCD XT DISPLAY LIQUID
Producator:
Corsair
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.555,00 lei
Stoc epuizat
| Cooler-Type | CPU-cooler |
|---|---|
| Screws included | Yes |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Illumination colour | Multi |
| Fan diameter | 12 cm |
| Mounting kit | Yes |
| Illumination LED | Yes |
| Minimum air pressure | 0.17 mmH2O |
| Fan thickness | 2.5 cm |
| Maximum airflow | 65.57 cfm |
| Maximum air pressure | 2.68 mmH2O |
| Tip: | Lichid |
| Diametru: | 12 cm |
| Iluminare | Da |
| Numar coolere: | 3 |
| Suitable location | Processor |
| Thermal pad included | Yes |
| Radiator material | Aluminum |
| Tube length | 45 cm |
| Minimum airflow (imperial) | 13.8 cfm |
| Display size (HxV) | 480 x 480 mm |
| VRM fan diameter | 12 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | White |
| Package type | Box |
| Weight | 1.1 kg |
| Rotational speed (max) | 2100 RPM |
| Rotational speed (min) | 550 RPM |
| Display type | IPS |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 60 |
Nu există recenzii încă.