Consola portabila gaming Razer Edge Wifi + Controller Kishi V2 Pro, bluetooth 5.2, display AMOLED de 6.8 inch în diagonală, rezoluție full HD+ (2400 x 1800 pixeli), memorie RAM 6 GB LPDDR5, stocare SSD 512 GB, baterie 5000mAh
Console Portabile
Consola portabila gaming Razer Edge Wifi + Controller Kishi V2
Producator:
Razer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.521,00 lei
Stoc epuizat
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| USB connector type | USB Type-C |
| Card reader integrated | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Built-in camera | Yes |
| Panel type | AMOLED |
| Buttons quantity | 8 |
| Programmable buttons | Yes |
| Gaming control function buttons | D-pad, Menu button |
| Main camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Video game included | No |
| Tip: | Console |
| Memorie interna | 512GB |
| Internal memory type | LPDDR5 |
| Platform | Razer Edge |
| Processor model | Qualcomm Snapdragon G3x Gen 1 |
| Internal memory | 6144 MB |
| Storage media type | Flash |
| Built-in memory capacity | 128 GB |
| Main camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Built-in microphone | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Power source type | Battery |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Display resolution | 2400 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 17.3 cm (6.8) |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Battery type | Built-in |
| Height | 11 mm |
| Depth | 85 mm |
| Width | 260 mm |
| Weight | 401 g |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.