Terminal de access control cu recunoastere faciala Hikvision DS-K1T344MBWX-E1, capacitate de stocare: 3000 memorie faciala, 3000 carduri(Mifare) si 150,000 evenimente, distanta recunonoastere faciala 0.3 m la 1.5 m, durata recunoastere faciala: < 0.2 s/User, rata de recunoastere faciala ≥ 99%, audio bidirectional, ecran LCD cu touch screen 4.5 inch, rezolutie 2MP, interfata retea: 10/100 Mbps self- adaptive, interfata: 1 x RS-485, 1 x Lock control, 1 x buton iesire, 1 x Door contact input, 1x tamper, 1 x USB, alimentare: 12 VDC, 1 A, standard PoE, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C, protectie: IP65, dimensiuni: 165.2 mm × 75.7 mm × 25 mm, greutate: 0.60kg.
Centrale control acces
Terminal de access control cu recunoastere faciala Hikvision DS-K1T344MBWX-E1, capacitate
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
16 în stoc
1.537,99 lei 3.526,99 lei
16 în stoc
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Operating system installed | Linux |
| Screen shape | Flat |
| Input current | 1 A |
| Display technology | TFT |
| Input voltage | 12 V |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Access chip/card reader | Yes |
| Languages support | Multi |
| Camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Housing colour | Black |
| Number of lenses | 1 |
| Touchscreen | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 300 g |
| Width | 75.7 mm |
| Package weight | 600 g |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 65 °C |
| Depth | 25 mm |
| Tamper | Yes |
| RS-485 ports | 1 |
| Wiegand interface | Yes |
| Alarm input/output | Yes |
| Exit button | Yes |
| Lock control | Yes |
| Door contact input | 1 |
| Face recognition distance | 0.3 – 1.5 m |
| Face recognition duration | 0.2 s |
| Face recognition accuracy | 99% |
| Face anti-spoofing | Yes |
| Event capacity | 150000 |
| Card reading frequency | 13.56 MHz |
| Cards capacity | 3000 cards |
| Fingerprint capacity | 3000 |
| Display diagonal | 11.4 cm (4.5) |
| Display resolution | 480 x 854 pixels |
| Face capacity | 3000 |
| Authentication card type | M1 |
| Height | 165.2 mm |
| User capacity | 1000 user(s) |
| Număr uși | 1 |
| Wiegand | Da |
| RS-485 | Da |
| USB | Da |
| Interfata retea | 10/100Mbps |
| Relee | 1 |
| Intrare contact usa | 1 |
| Intrare buton cerere iesire | 1 |
| Intrare alarma | 1 |
| Iesire alarma | n/A |
| Contact sabotaj | Da |
| Alimentare | 12Vcc |
| OSDP | Nu |
| Configurare WEB browser | Nu |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.