Terminal Access Control DS-K1T502DBFWX; Linux; Resolution 2MP 2 MPIntercom via SIP protocol. Supported SIP server: Brekeke, miniSipServer,FreePBX, Asterisk, 3CX, ELASTIX, and PBX ware, Wired Network:10 M/100 M self-adaptive, Working Temperature -40 C~ +70 C, Protective Level:IK09, IP65;Language:Arabic, English, French, Indonesian, Italian, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish (Europe), Thai, Ukrainian, Vietnamese;
Centrale control acces
Terminal Access Control DS-K1T502DBFWX; Linux; Resolution 2MP 2 MPIntercom via
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
37 în stoc
1.122,99 lei 2.572,99 lei
37 în stoc
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Linux operating systems supported | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera | No |
| Access chip/card reader | Yes |
| Access chip/card reader type | Contactless |
| Keypad integrated | Yes |
| Cabling technology | 10/100 |
| Memory card slot | Yes |
| Compatible memory cards | SD |
| BLUETOOTH | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | Grey |
| Built-in display | No |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Operating temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| RS-485 ports | 1 |
| DC voltage range | 12 – 24 V |
| Authentication type | Access chip/card, Biometric, Password |
| Access code reader | Yes |
| Wiegand interface | Yes |
| Cards capacity | 100000 cards |
| Log capacity | 300000 |
| Tamper protection | Yes |
| Alarm input channels | 1 |
| Alarm output channels | 1 |
| IK code | IK09 |
| DC current (max) | 1 A |
| Keypad number of keys | 14 |
| RFID reading distance | 3 cm |
| Languages support | Arabic, English, Spanish, Italian, Thai, Portuguese, Ukrainian, French, Russian, Vietnamese |
| Număr uși | 1 |
| Wiegand | Da |
| RS-485 | Da |
| Interfata retea | 10/100Mbps |
| Relee | 1 |
| Intrare contact usa | 1 |
| Intrare buton cerere iesire | 1 |
| Intrare alarma | 1 |
| Iesire alarma | 1 |
| Contact sabotaj | Da |
| Alimentare | 12Vcc |
| OSDP | Nu |
| USB | Nu |
| Configurare WEB browser | Nu |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.