Cititor standalone cu tastatura si card proximitate Hkvision DS-K1T802E, suporta cartele EM 125Khz, capacitate 3000 carduri si 10000 evenimente, autentificare: card, card si parola,display 128×64, Exit Button × 1, Door Sensor × 1, Doorbell × 1, E-lock Output × 1
Centrale control acces
Cititor standalone cu tastatura si card proximitate Hkvision DS-K1T802E, suporta
Producator:
Hikvision
Disponibilitate:
Stoc epuizat
390,00 lei 891,99 lei
Stoc epuizat
| Fingerprint reader | No |
|---|---|
| DC voltage range | 12 V |
| Access chip/card reader | Yes |
| PC connected | No |
| Keypad integrated | Yes |
| Supported network protocols | TCP/IP |
| Buzzer | Yes |
| Alarm function | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Touchscreen | No |
| Product colour | Silver |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Built-in display | Yes |
| Depth | 24 mm |
| LED indicators | Status |
| Width | 94.5 mm |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 65 °C |
| Height | 126.5 mm |
| Access code reader | Yes |
| Watch Dog function | Yes |
| Authentication type | Access chip/card, Password |
| Cards capacity | 3000 cards |
| Keypad number of keys | 13 |
| Maximum resolution | 128 x 64 pixels |
| DC current (max) | 0.17 A |
| Număr uși | 1 |
| Interfata retea | N/A |
| Relee | 1 |
| Intrare contact usa | 1 |
| Intrare buton cerere iesire | 1 |
| Intrare alarma | 1 |
| Iesire alarma | n/A |
| Contact sabotaj | Da |
| Alimentare | 12Vcc |
| Wiegand | Nu |
| RS-485 | Nu |
| OSDP | Nu |
| USB | Nu |
| Configurare WEB browser | Nu |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.