Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset +USB-C/A Adapter
Poly Voyager Surround 80 UC Microsoft Teams Certified USB-C Headset
Stoc epuizat
4.281,98 lei
Stoc epuizat
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| USB connectivity | Yes |
| Sustainability certificates | TCO |
| Connectivity technology | Wireless |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | USB |
| Design casti | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Operating keys | Play/Pause, Track , Volume +, Volume – |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Other operating systems supported | Android, iOS |
| Cable colour | Black |
| Battery operated | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Charging source | USB |
| Noise canceling type | Active |
| Charging case connector type | USB Type-C |
| Volume control | Touch |
| Charging stand | Yes |
| Continuous audio playback time | 24 h |
| Recommended usage | Music/Everyday |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVDTP, AVRCP, HFP, HSP |
| Wireless range | 30 m |
| Headphone sensitivity | 132 dB |
| Microphone sensitivity | -37 dB |
| Number of microphones | 10 |
| Talk time | 21 h |
| Audio adapters included | USB |
| Head-band cushion | Yes |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 70 pc(s) |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| USB connector | USB Type-C |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Battery type | Built-in battery |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| LED indicators | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Product type | Headset |
| Control type | Touch |
| Package width | 190 mm |
| Carrying case | Yes |
| Colour name | Black |
| Package weight | 300 g |
| Height | 181 mm |
| Weight | 275 g |
| Depth | 7.7 mm |
| Width | 191 mm |
| Country of origin | Mexico |
| Package height | 548 mm |
| Battery recharge time | 1 h |
| Cables included | 3.5 mm to USB Type-C |
| Compatible operating systems | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Compatibility | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Bundled software | Poly Lens |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Package depth | 209.8 mm |
| Pallet weight (imperial) | 357 kg (787 lbs) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.