Poly Savi 7320-M Office Stereo DECT 1880-1900 MHz Headset
Casti audio
Poly Savi 7320-M Office Stereo DECT 1880-1900 MHz Headset
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
4.131,99 lei
Stoc epuizat
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Sustainability certificates | TCO |
| Connectivity technology | Wireless |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Design casti | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Volume control | Button |
| Operating keys | Answer/end call, Mute, Volume +, Volume – |
| Ear coupling | Supraaural |
| Microphone type | Boom |
| Microphone frequency | 100 – 10000 Hz |
| Base station colour | Black |
| Charging stand | Yes |
| DECT connectable | Yes |
| Microphone direction type | Bidirectional microphone |
| Driver unit | 1.42 cm |
| Bluetooth profiles | AVRCP |
| Talk time | 13 h |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Wireless range | 180 m |
| Standby time | 52 h |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 60 pc(s) |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Certified for Microsoft Teams | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery recharge time | 2 h |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Product type | Headset |
| Control type | Buttons |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Base station | Yes |
| Weight | 160 g |
| Colour name | Black |
| Package weight | 300 g |
| Country of origin | Mexico |
| Width | 154.9 mm |
| Depth | 165.8 mm |
| Height | 66.8 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11; Windows 10; macOS |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Bundled software | Poly Lens |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Pallet weight (imperial) | 357 kg (787 lbs) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Compatibility | Compatible with desk phones via USB Type-A cable, RJ-11 cable or DECT™ |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.