JBL Tune 720BT Black
Casti audio
JBL Tune 720BT Black
Producator:
Jbl
Disponibilitate:
Stoc epuizat
325,99 lei
Stoc epuizat
| Wireless | Da |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Fast charging | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Tehnologie | Fara Fir |
| Interfata | Bluetooth |
| Design casti | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Foldable | Yes |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Impedance | 32 Ω |
| Headphone sensitivity | 103 dB |
| Battery operated | Yes |
| Microphone type | Built-in |
| Base station colour | Black |
| Bluetooth profiles | A2DP, AVRCP, HFP |
| Battery capacity | 500 mAh |
| HSET-Design | In-ear |
| Microfon | Da |
| Continuous audio playback time | 76 h |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Width | 55 mm |
| Battery type | Built-in battery |
| Warranty card | Yes |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Product type | Headset |
| Control type | Buttons |
| Frequency band | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Weight | 220 g |
| Package depth | 222 mm |
| Depth | 221 mm |
| Height | 20.5 mm |
| Package height | 208 mm |
| Package width | 58 mm |
| Package weight | 437 g |
| Battery life | 4560 min |
| Producator | JBL |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.