HP Poly Mission 425 Stereo USB Wired Headset Classic
Casti audio
HP Poly Mission 425 USB HS CL
Producator:
Hp
Disponibilitate:
10 în stoc
323,99 lei 500,99 lei
10 în stoc
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 10 pc(s) |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Design casti | Head-band |
| Noise-canceling | Da |
| Call Center | Da |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare | Negru |
| UNSPSC-code | 43191638 |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Product colour | Black |
| Height | 40 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Depth | 180 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 170 mm |
| Package width | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 185 mm |
| Colour name | Black |
| Weight | 126 g |
| Pallet gross weight | 298 kg |
| Package weight | 287 g |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Other operating systems supported | ChromeOS, Android, iOS |
| Sustainability certificates | TCO, TCO10 |
| Sustainable technologies and materials | Paper-based packaging; At least 30% post-consumer recycled plastic |
| Bundled software | HP Poly Studio App |
| Compatible operating systems | Windows 11; macOS; Chrome OS™; Android™; iOS |
| Box contents | Headset; USB Type-C to USB Type-A adapter; Quick start guide; Warranty card; Product notice |
| Pallet weight (imperial) | 298 kg (657 lbs) |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.