EQUIP 245301 USB Headset, 150x70x165mm
Casti audio
EQUIP 245301 USB Headset, 150x70x165mm
Producator:
Equip
Disponibilitate:
13 în stoc
138,99 lei
13 în stoc
| Material | Plastic |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connectivity | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Interfata | USB |
| Design casti | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime Cablu | Intre 2 si 2.5 m |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Recommended usage | Calls/Music |
| Headset type | Binaural |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Ear coupling | Supraaural |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone type | Boom |
| 2.5 mm connector | No |
| Cable colour | Black |
| Volume control | Digital |
| 3.5 mm connector | No |
| Headphone sensitivity | 110 dB |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Customs product code (TARIC) | 8518300090 |
| Product colour | Black |
| Width | 150 mm |
| USB connector | USB Type-A |
| Package type | Box |
| Cable length | 2 m |
| Country of origin | China |
| BLUETOOTH | No |
| Certification | CE |
| Quantity | 1 |
| Product type | Headset |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Depth | 70 mm |
| Weight | 175 g |
| Height | 16.5 mm |
| Producator | EQUIP |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.