| Casti | |
| Tehnologie |
Wired
|
| Sunet |
7.1
|
| Tip |
Externe
|
| Microfon |
Da
|
| Diametru difuzoare |
40 mm
|
| Frecventa raspuns |
12 – 28.000 Hz
|
| Culoare |
Negru
|
| Caracteristici |
Sunet Virtual Surround 7.1 disponibil doar pe PC
|
| Conectivitate | |
| Conectare Jack |
1x Jack 3.5 mm
|
| Tip Jack 3.5 mm |
TRRS
|
| Altele |
Cablu adaptor 1x TRRS la 2x TRS
|
| Compatibilitate | |
| PC |
Da
|
| Xbox One |
Da
|
| PlayStation 4 |
Da
|
| Smartphone & Tableta |
Da
|
| Nintendo |
Da
|
Casti audio
Casti cu microfon Razer Headphones Kraken X Lite Immersive, negru
Producator:
Razer
Disponibilitate:
9 în stoc
218,99 lei 278,99 lei
9 în stoc
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Plug and Play | Yes |
| 3.5 mm connector | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | No |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design casti | Head-band |
| Call Center | Nu |
| Lungime Cablu | Intre 1 si 1.5 m |
| Culoare | Negru |
| Noise-canceling | Yes |
| Wearing style | Head-band |
| Headset type | Binaural |
| Magnet type | Neodymium |
| Driver unit | 4 cm |
| Ear coupling | Supraaural |
| Impedance | 32 Ω |
| Microphone type | Boom |
| Microphone frequency | 100 – 10000 Hz |
| Recommended usage | Gaming |
| USB connectivity | No |
| Detachable microphone | No |
| Cable colour | Black |
| Headphone frequency | 12 – 28000 Hz |
| Foldable | No |
| Acoustic system | Closed |
| Microphone direction type | Cardioid |
| Battery operated | No |
| Headphone sensitivity | 109 dB |
| Microphone sensitivity | -45 dB |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 60 dB |
| Audio adapters included | 2 x 3.5 mm |
| Microfon | Da |
| Product colour | Black |
| USB Type-C charging port | No |
| AC adapter included | No |
| Width | 160 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 230 g |
| BLUETOOTH | No |
| Product type | Headset |
| Cable length | 1.3 m |
| Control type | Buttons |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Depth | 88 mm |
| Interfata | Aux |
| Microphone mute | No |
| Compatible products | PC, Mac, Xbox One*, PS4, Nintendo Switch |
| Extension cable length | 2 m |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.