Casti cu microfon Axtel Voice PC28 mono NC, sunet HD, sistem anulare zgomot ambiental, Jack 3,5 mm, compatibil softphone si smartphone, garantie 24 de luni
Casti audio
Casti cu microfon Axtel Voice PC28 mono NC, sunet HD,
Producator:
Axtel
Disponibilitate:
Stoc epuizat
234,99 lei
Stoc epuizat
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connection to PC | Yes |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| Tehnologie | Cu fir |
| Design casti | Mono-casca |
| Noise-canceling | Da |
| Call Center | Da |
| Lungime Cablu | Intre 1.5 si 2 m |
| Culoare | Negru |
| Wearing style | Head-band |
| Adjustable headband | Yes |
| Headphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Recommended usage | Office/Call center |
| Headset type | Monaural |
| Ear coupling | Supraaural |
| Microphone type | Boom |
| Detachable microphone | No |
| Cable colour | Black |
| Foldable | No |
| Detachable cable | No |
| Microphone noise-canceling | Yes |
| HD voice | Yes |
| Device compatibility | Softphone / Smartphone |
| Impedance | 150 Ω |
| Headphone sensitivity | 150 dB |
| Microphone frequency | 0 – 8000 Hz |
| Microphone sensitivity | 2.2 dB |
| Microphone input impedance | 340 Ω |
| Folding microphone | No |
| Adjustable volume | No |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| Microphone in | Yes |
| Product colour | Black |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 70 °C |
| Package type | Box |
| Product type | Headset |
| Harmonized System (HS) code | 85183000 |
| Package weight | 170 g |
| Package width | 175 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 70 °C |
| Country of origin | Poland |
| Package height | 65 mm |
| Package depth | 185 mm |
| Weight | 87 g |
| Cable length | 1.9 m |
| Mobile operating systems supported | Android, Windows 10 Mobile, iOS 9.3, iPadOS |
| Interfata | Aux |
| Producator | AXTEL |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.