Beats Solo4 Wireless Headphones – On-Ear Wireless Headphones – Cloud Pink
Casti audio
Beats Solo4 Wireless Headphones – On-Ear Wireless Headphones – Cloud
Producator:
Apple
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.732,99 lei
Stoc epuizat
| Iluminare | Nu |
|---|---|
| Interfata | Bluetooth |
| Design casti | Head-band |
| Noise-canceling | Nu |
| Call Center | Nu |
| Lungime Cablu | N/A |
| Culoare | Roz |
| Microfon | Da |
| Gaming | Nu |
| USB connector | USB Type-C |
| BLUETOOTH | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Product colour | Pink |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Width | 158 mm |
| Warranty card | Yes |
| USB Type-C required charging power (min) | 25 W |
| Product type | Headphones |
| Carrying case | Yes |
| Height | 6.8 mm |
| Cables included | Audio (3.5mm), USB Type-C |
| Weight | 217 g |
| Depth | 177 mm |
| Tehnologie | Cu fir/Fara Fir |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.