Cartus cerneala HP T6N03AE, Nr.303XL, Culoare: Cyan, Magenta, Yellow, Capacitate: 415 pagini (incarcare 5%), compatibilitate: HP Envy Inspire 7220 / 7920 , Envy Photo 6220 / 6230 / 6232 / 6234 / 7130 / 7134 / 7830 / 7834.
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP T6N03AE, Nr.303XL, Culoare: Cyan, Magenta, Yellow, Capacitate:
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
367,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) case gross weight | 3.91 kg |
| Ink type | Dye-based ink |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Compatibility | HP 303 ink cartridges work with: HP Envy 6200, 7134, 7220e, 7221e, 7224e, 7800, 7900e HP Tango X |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 32 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 832 mm |
| Colour ink page yield | 415 pages |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| OEM code | T6N03AE |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 190780571057; (ABE) 190780571071; (UUS) 190780571064 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780571057, 190780571071, 190780571064 |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight | 40 g |
| Package weight | 60 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32 °C |
| Height | 115 mm |
| Country of origin | China, Malaysia |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Pallet gross weight | 145.2 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Nu există recenzii încă.