Cartus cerneala HP N9K05AE, color, 120 pagini, HP Deskjet 2620 AIO, Deskjet 2630 AIO
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP N9K05AE, color, 120 pagini, HP Deskjet 2620
Producator:
Hp
Disponibilitate:
12 în stoc
112,99 lei 117,99 lei
12 în stoc
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| HP segment | Business |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 8 pc(s) |
| Ink type | Dye-based ink |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Print technology | Inkjet printing |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Colour ink page yield | 100 pages |
| Colour ink volume | 2 ml |
| OEM code | N9K05AE |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894860705; (ABE) 889894860712; (BA3) 889894860729; (UUS) 889894860736 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894860705, 889894860712, 889894860729, 889894860736 |
| Pallet gross weight | 190.4 kg |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight | 40 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Country of origin | China, United States, Malaysia |
| Master (outer) case gross weight | 3.55 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.