Cartus cerneala HP F9J66A, 130 ml, magenta, DesignJet Ink Cartridge
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP F9J66A, 130 ml, magenta, DesignJet Ink
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
867,99 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Magenta |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Magenta |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Colour ink volume | 130 ml |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 14 pc(s) |
| Compatibility | HP DesignJet T730 Printer, HP DesignJet T830 Multifunction Printer |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219.2 x 1501.1 mm (40 x 48 x 59.1) |
| Pallet weight (imperial) | 458.5 kg (1010.8 lbs) |
| OEM code | F9J66A |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793397855 |
| Cartridge-Color | color |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height | 40 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Package weight | 250 g |
| Package height | 40 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Country of origin | Singapore |
| Operating temperature (T-T) | -5 – 40 °C |
| Depth | 129 mm |
| Products per pallet | 1680 pc(s) |
| Package depth | 129 mm |
| Weight | 210 g |
| Package width | 202 mm |
| Width | 202 mm |
| Master (outer) case gross weight | 5.22 kg |
| Pallet gross weight | 458.5 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.