Cartus cerneala HP F6U66AE, black, 190 pagini, Deskjet 2130 AIO, NR.302
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP F6U66AE, black, 190 pagini, Deskjet 2130 AIO,
Producator:
Hp
Disponibilitate:
7 în stoc
148,00 lei
7 în stoc
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 8 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Culoare cartus | Black |
| Supply type | Single pack |
| Black ink page yield | 170 pages |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Print technology | Inkjet printing |
| Black ink volume | 3.5 ml |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Pallet weight (imperial) | 176.8 kg (389.7 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888793803011; (ABE) 888793803028; (BA3) 888793803035; (UUS) 888793803042 |
| Box contents | Ink cartridge |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Cartridge-Color | black |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Weight | 30 g |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 40 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 32 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Country of origin | China, United States, Singapore, Malaysia |
| Master (outer) case gross weight | 3.04 kg |
| Pallet gross weight | 165.9 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793803011, 199485238777, 888793803028, 888793803035, 199485238784, 888793803042 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.