Cartus inkjet HP CZ135A, magenta, pachet triplu, 3 X 29 ml, HP DesignjetT120, Designjet T520 24”, Designjet T520 36”, NR.711
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CZ135A, magenta, pachet triplu, 3 X 29
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
618,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 24 pc(s) |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Magenta |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Supply type | Multi pack |
| Colour ink cartridges quantity | 3 |
| Compatibility | HP DesignJet T100, T120, T125, T130, T520, T525, T530 Printer series, HP DesignJet T120, T520 |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Magenta |
| Stacking number for pallet | 2 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 16 pc(s), 96 pc(s) |
| Pallet gross weight | 460.6 g, 460.6 kg |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219.2 x 1163.3 mm |
| Products per larger master (outer) case | 24 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 4.58 kg (10.1 lbs), 4.59 kg |
| OEM code | CZ135A |
| Cartridge-Color | color |
| Colour ink volume | 2.9 ml |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.