Cartus inkjet HP CN628AE, Yellow, 6600pag, HP Officejet Pro X451DW, Officejet Pro X476dw, Officejet Pro X551DW, Officejet Pro X576dw,NR.971XL
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CN628AE, Yellow, 6600pag, HP Officejet Pro X451DW
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.074,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | 11 – 20 ml |
| Culoare cartus | Yellow |
| Printing colours | Yellow |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Colour ink volume | 8.3 ml |
| Compatibility | HP 971 ink cartridges work with: |
| Colour ink page yield | 6600 pages |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 22 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219.2 x 1016 x 1895 mm |
| Products per larger master (outer) case | 18 pc(s) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112877422 |
| Cartridge-Color | color |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package weight | 210 g |
| Layers per pallet | 8 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Malaysia |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Weight | 180 g |
| Package width | 242 mm |
| Depth | 292 mm |
| Width | 242 mm |
| Package depth | 292 mm |
| Height | 86.6 mm |
| Package height | 86.6 mm |
| Products per pallet | 3168 pc(s) |
| UNSPSC-code | 441031052 |
| Pallet gross weight | 721.4 kg |
| Larger master (outer) case gross weight | 3.9 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.