Cartus inkjet HP CN625AE, 970XL, Black, 9200pag, HP Officejet Pro X451DW, Officejet Pro X476dw, Officejet Pro X551DW, Officejet Pro X576dw.
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CN625AE, Black, 9200pag, HP Officejet Pro X451DW
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.084,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
|---|---|
| Products per master (outer) case | 16 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Compatibility | HP 970 ink cartridges work with: |
| Black ink page yield | 9200 pages |
| Black ink volume | 173.5 ml |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 140 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219.2 x 1016 x 1842 mm |
| Products per larger master (outer) case | 16 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 6.8 kg (15 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112877361 |
| Cartridge-Color | black |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Brand compatibility | HP |
| Country of origin | Malaysia |
| Layers per pallet | 7 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Package weight | 400 g |
| Weight | 370 g |
| Package depth | 531 mm |
| Depth | 53.1 mm |
| Width | 270.9 mm |
| Height | 71.6 mm |
| Package width | 270.9 mm |
| Package height | 71.6 mm |
| Products per pallet | 2240 pc(s) |
| UNSPSC-code | 441031052 |
| Pallet gross weight | 945.9 kg |
| Larger master (outer) case gross weight | 6.8 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.