Cartus cerneala HP Chromatic Red Nr.746 P2V81A 300Ml Original HP DesignJet Z6, Z9.
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP Chromatic Red Nr.746 P2V81A 300Ml Original HP
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.238,99 lei
Stoc epuizat
| Pallet gross length | 121.9 cm |
|---|---|
| Pallet gross width | 101.6 cm |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| HP segment | Business |
| Master (outer) case height | 132 mm |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Red |
| Box contents | Ink cartridge |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Storage relative humidity (H-H) | 8 – 90% |
| Pallet gross height | 91.9 cm |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 17 pc(s) |
| Master (outer) case width | 298 mm |
| Master (outer) case length | 218 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1016 x 1219.2 x 919.5 mm (40 x 48 x 36.2) |
| Cartridge-Color | color |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Country of origin | Singapore |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Depth | 41 mm |
| Height | 118 mm |
| Weight | 450 g |
| Package height | 118 mm |
| Width | 283 mm |
| Package weight | 510 g |
| Package width | 283 mm |
| Package depth | 41 mm |
| Products per pallet | 510 pc(s) |
| Compatibility | HP DesignJet Z6 Printer series, HP Designjet Z9 Printer series |
| Operating temperature (T-T) | 20 – 25 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 40 – 55% |
| Pallet gross weight | 304.4 kg |
| Master (outer) case gross weight | 2.81 kg |
| Pallet weight (imperial) | 304.4 kg (671 lbs) |
| Printing colours | Chromatic red |
| OEM code | P2V81A |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.