Cartus inkjet HP CB335EE, black, 4.5 ml, Deskjet D4260, Deskjet D4280 ,Deskjet D4360, OfficeJet J5780, OfficeJet J6140, Photosmart C4280 AIO,Photosmart C4480, Photosmart C4580, Photosmart C5200, Photosmart C5280AIO, Photosmart D5360, Photosmart D5363, NR.350
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP CB335EE, black, 4.5 ml, Deskjet D4260, Deskjet
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
205,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 8 pc(s) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Printing colours | Black |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Culoare cartus | Black |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Products per larger master (outer) case | 60 pc(s) |
| Print head swath | 8.38 mm (0.33) |
| Package dimensions (WxDxH) | 116 x 36 x 115 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Pallet size (EU) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Black ink page yield | 200 pages |
| Compatibility | HP 350 ink cartridges work with: |
| Pallet gross weight | 189.83 g |
| Larger master carton dimensions (WxDxH) | 600 x 200 x 164 |
| Cartridge-Color | black |
| Capacitate cartus | sub 10 ml |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Depth | 36 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 30 °C |
| Width | 116 mm |
| Height | 115 mm |
| Package width | 116 mm |
| Package depth | 36 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Weight | 34 g |
| Package weight | 52 g |
| Total amount of recycled materials used for making | 55% |
| Storage temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Country of origin | China, United States, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Larger master (outer) case gross weight | 3.43 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (201) 808736844574; (251) 808736844604; (301) 884962780954; (UUS) 884962780589 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 808736844574, 808736844604, 884962780954, 884962780589 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.