Cartus inkjet HP C6657AE, tricolor, 17 ml, Deskjet 450, Deskjet 5150 ,Deskjet 5550, Deskjet 5652, Deskjet 5850, Deskjet 9650, Deskjet 9670,Deskjet 9680, OfficeJet 4110, OfficeJet 5510, OfficeJet 6110, Photosmart100, Photosmart 130, Photosmart 145, Photosmart 230, P hotosmart 245, NR.57
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP C6657AE, tricolor, 17 ml, Deskjet 450, Deskjet
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
531,99 lei
Stoc epuizat
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
|---|---|
| Ink type | Dye-based ink |
| Capacitate cartus | 11 – 20 ml |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Print technology | Inkjet printing |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Products per larger master (outer) case | 60 pc(s) |
| Pallet size (EU) | 1200 x 800 x 1130 mm |
| Compatibility | HP 57 ink cartridges work with: |
| Colour ink page yield | 500 pages |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1130 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (999) 808736161176; (UUQ) 884962780671; (UUS) 884962780664 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 808736161176, 884962780671, 884962780664 |
| Cartridge-Color | color |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Package type | Blister |
| Package width | 141 mm |
| Width | 363 mm |
| Package weight | 90 g |
| Package depth | 37 mm |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Weight | 5.6 g |
| Package height | 113 mm |
| Storage temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Depth | 116.1 mm |
| Height | 140.5 mm |
| Country of origin | China, United States, Czech Republic, Ireland, Singapore, Malaysia |
| Pallet gross weight | 201.6 kg |
| Larger master (outer) case gross weight | 5.5 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.