Cartus cerneala HP 70 DESIGNJET cyan C9452A, 130 ml, HP DesignJet SD Pro ,HP DesignJet Z2100, HP DesignJet Z5200, HP DesignJet Z5400, HP DesignjetZ2100, NR.70
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP 70 DESIGNJET cyan C9452A, 130 ml, HP
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
936,00 lei
Stoc epuizat
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Master (outer) case gross weight | 4.9 kg |
| Print technology | Thermal inkjet |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Cyan |
| Colour ink type | Pigment-based ink |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Printing colours | Cyan |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Colour ink volume | 130 ml |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 14 pc(s) |
| Maximum number of stacking cartons | 6 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Pallet size (EU) | 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Products per larger master (outer) case | 20 pc(s) |
| Larger master (outer) case gross weight | 4.9 g |
| Compatibility | HP DesignJet Z2100 Photo Printer series, HP DesignJet Z5200 PostScript Printer |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 882780757424 |
| Cartridge-Color | color |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Width | 40 mm |
| Package depth | 40 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Country of origin | Singapore |
| Weight | 190 g |
| Package weight | 230 g |
| Products per pallet | 1680 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Package width | 202 mm |
| Package height | 129 mm |
| Depth | 202 mm |
| Storage temperature (T-T) | 15 – 35 °C |
| Height | 12.9 mm |
| Pallet gross weight | 436 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.