Cartus cerneala HP 6ZD17AE 2-Pack Tri-color/Black
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP 6ZD17AE 2-Pack Tri-color/Black
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
184,98 lei
Stoc epuizat
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 24 pc(s) |
|---|---|
| HP segment | Home |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Capacitate cartus | N/A |
| Culoare cartus | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Box contents | Ink cartridge |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Supply type | Twin pack |
| Black ink page yield | 120 pages |
| Colour ink page yield | 100 pages |
| OEM code | 6ZD17AE |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1064 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195161227042 |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package type | Box |
| Height | 157 mm |
| Brand compatibility | HP |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Country of origin | Malaysia |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Width | 117 mm |
| Package depth | 251 mm |
| Depth | 38 mm |
| Package height | 184 mm |
| Package width | 361 mm |
| Products per pallet | 1080 pc(s) |
| Weight | 89 g |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Ink type | Dye-based ink / Pigment-based ink |
| Pallet gross weight | 130 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.