Cartus cerneala HP 3YM74AE Color Nr.653 200ini,HP DeskJet Plus Ink Advantaje 6075 AIO, DeskJet Plus Ink Advantaje 6475 AIO
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP 3YM74AE Color Nr.653 200ini,HP DeskJet Plus Ink
Producator:
Hp
Disponibilitate:
40 în stoc
92,99 lei 97,99 lei
40 în stoc
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 8 pc(s) |
| Ink type | Dye-based ink |
| Capacitate cartus | N/A |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink volume | 5 ml |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Compatibility | HP 653 ink cartridges work with: |
| Colour ink page yield | 200 pages |
| Pallet weight (imperial) | 187.4 kg (413.2 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (302) 193905429455; (BHK) 193905429479; (BHL) 193905429462 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429455, 193905429479, 193905429462 |
| Box contents | HP 653 Tri-color Original Ink Advantage Cartridge |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Pallet gross weight | 187.4 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight | 40 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Country of origin | Malaysia |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 115 mm |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.49 kg |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.