Cartus cerneala HP 3YM63AE Color Nr.305Xl High Yield 3Ym63Ae Original HP Deskjet 2320 Aio
Cartus cerneala HP 3YM63AE Color Nr.305Xl High Yield 3Ym63Ae Original
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
160,99 lei
Stoc furnizor. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
|---|---|
| Ink type | Dye-based ink |
| Capacitate cartus | peste 51 ml |
| Culoare cartus | Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3) |
| Supply type | Multi pack |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Master (outer) cases per pallet (sea) | 32 pc(s) |
| Colour ink volume | 5 ml |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Colour ink page yield | 200 pages |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429295; (302) 194441597387; (ABE) 193905429301; (UUQ) 194441597370; (UUS) 193905429318 |
| Box contents | HP 305XL High Yield Tri-color Original Ink Cartridge |
| Pallet gross weight | 132 kg |
| Pallet weight (imperial) | 132 kg (291 lbs) |
| Other EU Hazard statement(s) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Depth | 37 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Weight | 40 g |
| Brand compatibility | HP |
| Package height | 115 mm |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Width | 113 mm |
| Package weight | 50 g |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 60 °C |
| Height | 115 mm |
| Package width | 113 mm |
| Package depth | 37 mm |
| Products per pallet | 1920 pc(s) |
| Country of origin | China, United States, Malaysia |
| Master (outer) case gross weight | 3.5 kg (7.72 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429295, 194441597387, 199642337664, 193905429301, 199642337671, 194441597370, 193905429318 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.