MICROSDXC 1TB CL10 SDSQXAV-1T00-GN6XN
Carduri memorie
MICROSDXC 1TB CL10 SDSQXAV-1T00-GN6XN
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
2 în stoc
1.740,98 lei 2.425,99 lei
2 în stoc
| Adaptor | Nu |
|---|---|
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Write speed | 130 MB/s |
| Application performance class | A2 |
| Flash card type | MicroSD |
| Read speed | 190 MB/s |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Capacitate card | 1 TB |
| SD-Class | 10 |
| mSD-Type | microSDXC |
| mSD-Capacity | 1TB |
| Compatible operating systems | OS10.0.2+ macOS v.10.9+ Windows 7, 8, 10+ |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Product colour | Blue |
| Operating temperature (T-T) | -25 – 85 °C |
| Capacity | 1 TB |
| Height | 1 mm |
| Depth | 109 mm |
| Width | 14.9 mm |
| Weight | 0.26 g |
| Producator | SANDISK |
| Garantie | 84 |

Nu există recenzii încă.